NIP: 754 29 52 002

REGON: 160067371

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

Wyniki Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu - Zakrzów 8-9.10.2016

W dniach 8-9 października 2016 w Zakrzowie odbył się Halowy Puchar Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu. W kategorii Nadzieje Jeździeckie, rozgrywanej w ramach Zawodów Towarzyskich, po zaciętej
i wyrównanej walce zwyciężyła Oliwia Grochowska na Norwegii (133,197%), drugie miejsce zajęła Natalia Garbowska na Lunie (132,940%), a na miejscu trzecim uplasowała się Karolina Jatkowska na Samsonie (132,810%).
W kategorii juniorów rozgrywanej w rundzie "P" Zawodów Regionalnych najlepsza okazała się zawodniczka KJ Biały Las Stajnia Przybylscy - Karolina Jatkowska na Samsonie z notą 129,100%, drugie miejsce zajęła Katarzyna Hałoń na Atlantic Magic (KJ Picador) z notą 128,850%, a trzecie Natalia Garbowska na Lunie (LKJ Ostroga) z notą 128,250%. W kategorii seniorów Halowego Pucharu Śląska Opolskiego 2016 zwyciężyła Natalia Badura na Sarumanie GT (131,349%), drugie miejsce zajęła Aleksandra Pośpiech na Hunie I z notą 127,182%, a trzecie Natalia Stodoła na Drakarze z wynikiem 126,606% – wszystkie trzy pary w barwach LKJ Lewada Zakrzów.

Wynik zawodów należał do Żanety Skowrońskiej, która startując w Zawodach Regionalnych na Romanticu P w programie Intermediate I uzyskała notę 71,053%.

Zobacz wyniki: sobota, niedziela, Puchar