10 8904 0001 0000 0018 1350 0001

NIP: 754 29 52 002

REGON: 160067371

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdżeniu i w Damskim Siodle Mistrzostwa Amatorów i eliminacje 7-8.05.2016 Zakrzów -Wyniki

Jagoda Dąbrowska na Attack With Me złotą medalistką Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu 2016, srebrny medal przypadł w udziale Mateuszowi Poli na Sandro, a brązowy Wiktorii Hanczewskiej na Da Capo 163. Mistrzem w kategorii juniorów został Jan Limburski Butterfly, wicemistrzynią Julia Rogowska na Rainbow, a trzecie miejsce zajął Maciej Wiórek na Jami.
W ujeżdżeniu w damskim siodle bezkonkurencyjna okazała się obecna Mistrzyni Czech Karolina Frankelova na Solo Famara XXI-5 (139,152%), srebrny medal zdobyła Aleksandra Nowicka na Hetmanie reprezentująca Stajnię pod Skowronikem (133,867%), a medal brązowy Katarzyna Fert na Boliwii (130,947%). Czeska amazonka została także wybrana najbardziej elegancką amazonką zawodów.

W Eliminacjach Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów zwyciężyła Marta Proszek z Krakowa (125,500%), a w kategorii juniorów Marta Sitek Bielska-Białej (130,577%). Finały Mistrzostw Amatorów odbędzie się w Zakrzowie w dniach 4-5 czerwca 2016.