Opolski Związek Jeździecki

45-231 Opole

ul. Oleska 117

 

Czynne pon. i czw.

godz. 10-13
(po wcześniejszym umówieniu)

 

kom. 502 774 952

biuro@ozj.opole.pl


Konto: BS GŁOGÓWEK

10 8904 0001 0000 0018 1350 0001

NIP: 754 29 52 002

REGON: 160067371

 

 


    

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

Ranking OZJ skoki - kwiecień 2024

Sezon zawodów otwartych ruszył pełną parą, a jako zawody zamykające sezon halowy, rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Opolskiego Związku Jeździeckiego, które przyczyniły się do znacznych awansów w kwietniowej edycji Rankingu.
Na pozycji pierwszej, niezmiennie, Agnieszka Olszewska (KJ Osadkowski) - 568 punktów, na miejscu drugim ex-equo dwie młode zawodniczki - Wiktoria Pinocy (KSK Volmar) oraz Marta Piszczek (KJ Okoły) - obie po 314 punktów.

Bardzo cieszą imponujące wyniki najmłodszych zawodniczek, które regularnie punktują na Zawodach Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży!
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i z niecierpliwością czekamy na to, jakie zmiany w Rankingu przyniesie kolejne - majowe wydanie, które obejmować będzie między innymi, Majówkę w Jakubowicach, licznie reprezentowaną przez zawodników z naszego województwa.

 

Do ostatecznego Rankingu liczeni będą wyłącznie zawodnicy zarejestrowani w Opolskim Związku Jeździeckim - posiadający licencję WZJ oraz zawodnicy posiadający licencję PZJ - zarejestrowani w OZJ.

Zawodnicy nie posiadający pierwszej rejestracji w Opolskim Związku Jeździeckim, proszeni są zatem o wypełnienie obowiązku rejestracji.

 

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie informacji - na adres dokumenty.zawody@gmail.com - dotyczącej ewentualnego udziału zawodników OZJ w zawodach (z okresu doliczonego w danym notowaniu), które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji rankingowej.

 

RANKING kwiecień

Fot. Halowe Mistrzostwa Opolskiego Związku Jeździeckiego
Żródło: FB LKJ Ostroga Opole