10 8904 0001 0000 0018 1350 0001

NIP: 754 29 52 002

REGON: 160067371

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

Wyniki Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdzeniu - Opolska marka Jeździecka 2017 - Zakrzów

Zwyciężczynią Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów została Anna Łukasik na Dean Martin (208,551 %), drugie miejsce zajęła Dagmara Kopeć na Butterfly, a trzecie Alicja Pachulska na Bentamo 2. Wyniki rundy HPŚO można znaleźć na stronie:
Natalia Garbowska na Lunie (LKJ Lewada Zakrzów) z notą 199,284 % zwyciężyła w Halowym Pucharze Śląska Opolskiego, drugie miejsce dla reprezentantki Klubu Jeździeckiego Profit Orzesze Wiktorii Loski na Dobrym Duchu (192,544 %), a miejsce trzecie wywalczyła Kaja Koszowska na Hunie I (191,824 %) z LKJ Lewada Zakrzów. Klasyfikację końcową Halowego Pucharu Śląska Opolskiego Juniorów można znaleźć na stronie:
Monika Bartyś na Casparze (KJ Golden Dream) z notą łączną 138,342 % Mistrzynią Polski Seniorów w Paraujeżdżeniu 2017, srebrny medal zdobył Maciej Bigaj i Grojec R (KS Faruk) 134,749 %, a brązowy Magdalena Cycak na Sybilli (KJ Picador) 132,326 %. W Mistrzostwach Polski w Paraujeżdżeniu w kategorii juniorów zwyciężyła para Patryk Żukowski i Menager (124,750 %), Wicemistrzynią została Aleksandra Twardowska na Mohorcie (118,020 %), a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Wawrzyniak na Wanilii (113,292 %). Komplet wyników z XIII Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu można znaleźć na stronie: